Kuveyt Türk Bornova Şubesi

4.4
(10)

Bornova Kuveyt Türk Bornova Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No: 63 D:aire: 1/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 60 74

Bornova Kuveyt Türk Bornova Şubesi Yol Tarifi

Kuveyt Türk Bornova Şubesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No: 63 D:aire: 1/A, Bornova – İzmir olan Kuveyt Türk Bornova Şubesi, işletmesine (0232) 339 60 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk Bornova Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kuveyt Türk Bornova Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kuveyt Türk Bornova Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kuveyt Türk Bornova Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kuveyt Türk Bornova Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kuveyt Türk Bornova Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kuveyt Türk Bornova Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kuveyt Türk Bornova Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kuveyt Türk Bornova Şubesi Yorumları

  1. Gişede görev yapan arkadaş son derece iyi niyetli ve yardımsever. Ancak güvenlik görevlisi tam bir ayı. Kısa zamanda değişirse banka için önemli bir ilerleme olur. İyi çalışmalar, saygılar..

  2. Şimdiye kadar gördüğüm ,en yavaş hizmet veren Kuveytturk şubesi

Yoruma kapalı.