Kalme Emlak Danişmanliği

1
(1)

Kalme Emlak Danişmanliği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 64. Sk. NO:4/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 55 30

Kalme Emlak Danişmanliği Yol Tarifi

Kalme Emlak Danişmanliği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 64. Sk. NO:4/A, Bornova – İzmir olan Kalme Emlak Danişmanliği, işletmesine (0232) 339 55 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kalme Emlak Danişmanliği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kalme Emlak Danişmanliği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kalme Emlak Danişmanliği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kalme Emlak Danişmanliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kalme Emlak Danişmanliği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kalme Emlak Danişmanliği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kalme Emlak Danişmanliği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kalme Emlak Danişmanliği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kalme Emlak Danişmanliği Yorumları

  1. Kalme Emlak Hasan Cengiz denen insan görünümlü mahlukat dolandırıcının önde gideni olup kesinlikle güvenilip alışveriş yapılmaması, dükkanının önünden geçilmemesi gereken bir insan müsveddesidir. Kendisine güvenip anahtarını teslim ettiğimiz evimizde haberimiz olmadan ne idüğü belirsiz kişilere evi kendi eviymiş gibi kullandırmış daha sonra bulduğu kiracıdan sahte imza ile depozito, komisyon ve 1 aylık kira bedelini alıp ortadan kaybolmuş hem bizi hem kiracıyı mağdur etmiştir. Bu tip kişilerden ne esnaflık ne de insanlık beklemeyin ve uzak durun. Kanuni sürecimizde devam etmektedir.

Yoruma kapalı.