Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina

2.9
(26)

Bornova Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ege Universitesi Kampüs İçi, Bornova – İzmir

Telefon : (0312) 595 25 35

Bornova Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina Yol Tarifi

Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ege Universitesi Kampüs İçi, Bornova – İzmir olan Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina , işletmesine (0312) 595 25 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kosgeb İzmir Müdürlüğü Ek Bina Yorumları

  1. Izmirde bir devlet kurumu. Bu ne lakayt bu kurum lan ariyorum telefona cevap veren yok personel eksigimi var vatandasa destektwn once kendi eksiklwrini tamamlasinlar sacma sapan bi kurum

  2. BİR KOBİ OLARAK BİMEREDE YAZDIM VERİLEN CEVAP KOSGEB GÜNEY BAŞVURU YAP TELEFONLARA CEVAP VEREN YOK VAAY VAAY KOBİLERİN HALİNE

  3. Çok güzel karşılandım herkese tavsiye ederim Bilmediklerim hakkında en güzel şeklinde aydınlattıldım tüm imkanlar sunuldu.
    Sayın müdürümüze Mustafa Çanakçi ayırmış olduğu zaman için çok teşekkür ediyorum ve gerçekten de tebrik ediyorum çok güzel iş başarıyorsunuz Beni ve şirketimi çok mutlu ettiniz inşallah en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere.

    Herkese tavsiye ederim kapıdan Göndermiyolar çok ilgileniyorlar çok yardımcı oluyorlar çok güzel çalışan bir kadro

  4. Konum yanlış göstermektedir. Ege üniversitesi içi Bilfen koleji yani adresi geçerli konuma göre gitmeyin

Yoruma kapalı.