Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu

4.1
(40)

Bornova Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Fevzi Çakmak Cd. No:7, Bornova – İzmir

Telefon : 0543 373 07 33

Bornova Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu Yol Tarifi

Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Fevzi Çakmak Cd. No:7, Bornova – İzmir olan Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu, işletmesine 0543 373 07 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mez Kuaför Ve Sir Ağda Salonu Yorumları

  1. İşletme güzel olwbilrş ama çalışanların hijyen ve saygı konusunda eksiklikleri var. Uygun olduğu için tercih ettim ama değiştirilmediği sürece gitmeyeceğim

  2. Kaş aldırmaya gittim eve geldim kendim bir daha aldım madem kendim alacaktım niye gittim?! Dükkan da ışıklarınızdan hiç-bir şey gözükmüyor belli olmuyor eve bi geliyorum kendim tekrar almak zorunda kalıyorum! Eksi puan olsa onu verirdim!

  3. Sir ve manikür konusunda süperler, başka bir işlem yaptırmadım bu güne kadar. Fiyatları aşırı uygun.❤️❤️❤️

Yoruma kapalı.