Mudo Store

4
(203)

Bornova Mudo Store adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : AVM, Kazım Dirik Caddesi 372 Sokak, Forum Bornova 30 K D:C Blok, Bornova – İzmir

Telefon : 444 6 836

Bornova Mudo Store Yol Tarifi

Mudo Store İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi AVM, Kazım Dirik Caddesi 372 Sokak, Forum Bornova 30 K D:C Blok, Bornova – İzmir olan Mudo Store, işletmesine 444 6 836 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mudo Store ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mudo Store yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mudo Store hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mudo Store ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mudo Store ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mudo Store için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mudo Store bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mudo Store sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 203

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mudo Store Yorumları

  1. Çok yavassiniz arkadaşım açlıktan bayılma durumuna geldi gitti gidiyor yani.

  2. Fiyat lar nasıl yüzde yüz yirmi arttirdiniz naptiniz

  3. Küçük bir Mudo mağazası, Forum Bornova da daha büyüğü olmalıydı. Point Bornova daki de kapanmış bu arada. Çoğu aradığımı bulamıyorum.

Yoruma kapalı.