Natural Sciences Campus School

3.3
(20)

Bornova Natural Sciences Campus School İzmir Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 129/19. Sk. No:26, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 80 00

Bornova Natural Sciences Campus School İzmir Bornova Yol Tarifi

Natural Sciences Campus School İzmir Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 129/19. Sk. No:26, Bornova – İzmir olan Natural Sciences Campus School İzmir Bornova, işletmesine (0232) 375 80 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Natural Sciences Campus School İzmir Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Natural Sciences Campus School İzmir Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Natural Sciences Campus School İzmir Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Natural Sciences Campus School İzmir Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Natural Sciences Campus School İzmir Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Natural Sciences Campus School İzmir Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Natural Sciences Campus School İzmir Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Natural Sciences Campus School İzmir Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Natural Sciences Campus School Yorumları

  1. eğitimi çok iyi veren sosyal faaliyetleriyle öğretmenleriyle çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz bir okul

  2. çok kötü okul 1 sene gönderdik pişman olduk. uzak durun

  3. Yoğun katılımlı bir bursluluk sınavı sonrası, sağanak yağmurda bencil veliler yüzünden 30dk kimse çocuğunu teslim alamadı. Okul çalışanları da becerikli olmayınca, izdihama neden oldu. Indanlar ne sıraya girmeyi biliyor, ne başkasının hakkını umursuyor. Izmir eski izmir değil.

  4. 13-01-2018 doğa koleji bursluluk sınavına oglumuz girdi ama bu okulu seçtiğimiz ve tercih ettiğimiz için çok pişman olduk okul yönetimi ve çalışanları olarak bence sınıfta kaldınız maalesef ne düzgün bir organizasyon hizmetleri yapıldı nede düzgün bir şekilde hizmet verildi bence okul görevlileri olarak bide Bergama doğa koleji ne bir gidinde organizasyon görün benim düşüncem Bornova doğa koleji olarak çok şeyler yapabilir diniz ama maalesef beceriksizce öğrenciler değil sizler sınıfta kaldınız

  5. Bu okulda bir sene burslu olarak eğitim gördüm, öğretmenler çok ilgisizdi, sınıfta bir çok kere zorbalığa uğradım öğretmenler müdahale etmedi ilgileneceğiz dediler ancak dedikleriyle kaldı. Hatta bir gün sınıfta yaşanan bir zorbalığı ailem ile paylaştım ailem de öğretmenimi aradı zorbalık eden kişiyi şikayet ettikten sonra öğretmenim konuyla ilgileneceğini söyledi ancak ilgilenmedi. Kısaca öğretmenler iki yüzlü ve ilgisiz. Sınıflar zorba ve para ile herşeyi yapıp, yaptırabileceğini düşünen öğrenciler ile dolu. Gelecek ile ilgili hedefleriniz yüksek ise bu okulu kesinlikle tavsiye etmem.

Yoruma kapalı.