Penti

4.3
(32)

Bornova Penti adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazım Dirik Mah. 372. Sok. Forum Bornova A4 Blok No:32, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 15 16

Bornova Penti Yol Tarifi

Penti İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazım Dirik Mah. 372. Sok. Forum Bornova A4 Blok No:32, Bornova – İzmir olan Penti, işletmesine (0232) 339 15 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Penti ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Penti yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Penti hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Penti ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Penti ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Penti için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Penti bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Penti sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Penti Yorumları

  1. Kadın iç giyim malzemeleri yoruma gerekte yoktu aslında

  2. Bayan iç giyim çoğunlukla olmak üzere ihtiyaca göre her şey var.

  3. Penti park bornova mağazasına gimekten vazgeçmiştim ta ki güler yüzlü FATMA TELLI ye denk gelene kadar güler yuz bayıldım teşekkürler ????????????

  4. Buket ev adresini yatacağım ev adresi nerededir

Yoruma kapalı.