Tadıtam Çiğköfte

5
(22)

Bornova Tadıtam Çiğköfte Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No:26, Bornova – İzmir

Telefon : 0552 500 05 35

Bornova Tadıtam Çiğköfte Bornova Yol Tarifi

Tadıtam Çiğköfte Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No:26, Bornova – İzmir olan Tadıtam Çiğköfte Bornova, işletmesine 0552 500 05 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tadıtam Çiğköfte Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tadıtam Çiğköfte Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tadıtam Çiğköfte Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tadıtam Çiğköfte Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tadıtam Çiğköfte Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tadıtam Çiğköfte Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tadıtam Çiğköfte Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tadıtam Çiğköfte Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Tadıtam Çiğköfte Yorumları

  1. Bir kez yeseniz şimdiye kadar ki yediklerimizde çiğköftemiymiş diyeceksiniz.
    Bayıldım bayıldım bayıldımmmmm ????????‍♀️????❤️

  2. Ben çiğ köfte başka bir yerden geliyor sanıyordum ama adamlar burada gözümün önünde yogurdular, helal olsun tadi da çok güzel, özellikle yoğurtlu suşi.

  3. Yorumlara bakarak buradan sipariş verdim, gayet lezzetli ve midemde yanma olmadı kaliteli malzeme kullanıyorlar, servis özenli tavsiye ederim

  4. Çiğköfteler elle yoğuruluyor. Malzeme kalitesi gayet iyi. Mideyi yakmıyor ve gayet lezzet. Fakat fiyatlar normalin biraz üzerinde.

Yoruma kapalı.