A & S Avukatlık Bürosu

4.8
(10)

Bornova A & S Avukatlık Bürosu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene Mahallesi 545. Sokak No:4 Kocaoğlu İş Hanı Kat:4/402, Bornova – İzmir

Telefon : 0539 911 93 35

Bornova A & S Avukatlık Bürosu Yol Tarifi

A & S Avukatlık Bürosu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene Mahallesi 545. Sokak No:4 Kocaoğlu İş Hanı Kat:4/402, Bornova – İzmir olan A & S Avukatlık Bürosu, işletmesine 0539 911 93 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca A & S Avukatlık Bürosu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan A & S Avukatlık Bürosu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. A & S Avukatlık Bürosu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak A & S Avukatlık Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan A & S Avukatlık Bürosu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. A & S Avukatlık Bürosu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. A & S Avukatlık Bürosu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada A & S Avukatlık Bürosu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova A & S Avukatlık Bürosu Yorumları

  1. Her iki avukatımız herşeyden önce içten , sistemsel olarak da güven verici & kalpten .EvelAllah yolunuz hep açık,başarılarinız günbegün kaylansın inşAllah gururla…Sevgiler,hürmetler.Teşekkür ederim.

  2. Herkes meselesini, kendi derdi gibi görüp o şekilde titizlikle çalışan samimi avukatlara emanet etmek ister. Şuan özgürlüğüm kısıtlı değilse ve birçok hukuk davasında da istediğimizi alabildiysek sayenizde ve çabalarınızladır. Daima minnettarım ???????? Ve daima hukuki meselelerle kapınızdayım, iyi çalışmalar????

  3. Senem Hanım duruşuyla hanimefendiligini hissettiren ve ilk gördüğüm anda evet beni savunabilecek kişi dediğim ,Ahmet Bey yine guvenilir,dakik ve disiplinli etik çalışan ender insanlardan

  4. Büro görselliği ile değil iş bitirme yeteneği ile öne çıkan bir avukat ilk konuşmada güveni alıyorsunuz

Yoruma kapalı.