Banco

3.8
(46)

Bornova Banco Bornova Mağaza adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, 554. Sk. No:5, Bornova – İzmir

Telefon : 0850 420 2335

Bornova Banco Bornova Mağaza Yol Tarifi

Banco Bornova Mağaza İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, 554. Sk. No:5, Bornova – İzmir olan Banco Bornova Mağaza, işletmesine 0850 420 2335 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Banco Bornova Mağaza ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Banco Bornova Mağaza yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Banco Bornova Mağaza hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Banco Bornova Mağaza ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Banco Bornova Mağaza ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Banco Bornova Mağaza için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Banco Bornova Mağaza bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Banco Bornova Mağaza sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Banco Yorumları

  1. Aldığım ürünler çok geç teslim edildi.
    Hiç memnun değilim.

  2. Uygun fiyat ve imkânım olmadığında esneklik ????

  3. Sizin orda tel çıkacak kimse yokmu eve teslimat yapılıyo adres ten bisey çıkmıyo diyo çok mu aradınız gazeteden ilan la buldunuz merak icerisindeyim

  4. Eviniz için, kendiniz aradığınız her şeyi ve ihtiyaçlarınızı kolaylıkla temin edeceğiniz ödeme kolaylıkları ile memnum kalacağınız bir alışveriş merkezi mutlaka size göre uygun bir ürün mutlaka bulursunuz.

  5. Mağaza müdürü Kazım bey ve satış elemanı Tolga beye çok teşekkür ederim

Yoruma kapalı.