Kuafor Bahtisen

4.4
(5)

Bornova Kuafor Bahtisen adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 156. Sok. No:7/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 66 42

Bornova Kuafor Bahtisen Yol Tarifi

Kuafor Bahtisen İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 156. Sok. No:7/A, Bornova – İzmir olan Kuafor Bahtisen, işletmesine (0232) 388 66 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kuafor Bahtisen ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kuafor Bahtisen yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kuafor Bahtisen hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kuafor Bahtisen ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kuafor Bahtisen ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kuafor Bahtisen için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kuafor Bahtisen bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kuafor Bahtisen sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kuafor Bahtisen Yorumları

  1. Fiyatları çok uygun ve müşteri memnuniyetini çok önemsiyorlar.

  2. Genelde temiz bir yer.Sahibi kibar bir hanim.Fiyatlar uygun.Kendi saç boyamı götürüyorum.Sahibi boyamam demedi.O hoşuma gitti.Sir de yaptırıyorum.Boya harici saç yaptırmadım.O yuzden o konuda yorum yapamam.Tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.