Fırat AVM

4
(99)

Fırat A V M adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mevlana, 1740. Sk. No:23/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 02 40

Fırat A V M Yol Tarifi

Fırat A V M İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mevlana, 1740. Sk. No:23/A, Bornova – İzmir olan Fırat A V M, işletmesine (0232) 342 02 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fırat A V M ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fırat A V M yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fırat A V M hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fırat A V M ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fırat A V M ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fırat A V M için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fırat A V M bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fırat A V M sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 99

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Fırat AVM Yorumları

  1. Ekonomik fiyat bol çeşit güleryüzlü hizmet covid 19 14 kuralına uygun alışveriş keyfini yaşayacağınız bir işletme

  2. Manav reyon çalışanları cana yakın, kasiyerleri duyarlı gelmedi. Ekmekler eldivensiz yerleştiriliyor. Gerisi size kalmış.

  3. Aradığınız herşey mevcut sebze meyve kuru gıda bakliyat deterjan kasap reyonu

Yoruma kapalı.