Metro Taksi Durağı

2.7
(3)

Bornova Metro Taksi Durağı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 161. Sk. Bornova Merkez Metro Durağı No:41, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 42 23

Bornova Metro Taksi Durağı Yol Tarifi

Metro Taksi Durağı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 161. Sk. Bornova Merkez Metro Durağı No:41, Bornova – İzmir olan Metro Taksi Durağı, işletmesine (0232) 373 42 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Metro Taksi Durağı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Metro Taksi Durağı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Metro Taksi Durağı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Metro Taksi Durağı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Metro Taksi Durağı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Metro Taksi Durağı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Metro Taksi Durağı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Metro Taksi Durağı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Metro Taksi Durağı Yorumları

Yoruma kapalı.

Metro Taksi Duraği

0
(0)

Bornova Metro Taksi Duraği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 1059. Sk. No:19, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Metro Taksi Duraği Yol Tarifi

Metro Taksi Duraği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 1059. Sk. No:19, Bornova – İzmir olan Metro Taksi Duraği, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Metro Taksi Duraği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Metro Taksi Duraği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Metro Taksi Duraği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Metro Taksi Duraği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Metro Taksi Duraği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Metro Taksi Duraği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Metro Taksi Duraği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Metro Taksi Duraği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.