Park Taxi

4.2
(13)

Bornova Park Taxi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 33, Fevzi Çakmak Cd., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 50 30

Bornova Park Taxi Yol Tarifi

Park Taxi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 33, Fevzi Çakmak Cd., Bornova – İzmir olan Park Taxi, işletmesine (0232) 342 50 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Park Taxi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Park Taxi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Park Taxi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Park Taxi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Park Taxi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Park Taxi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Park Taxi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Park Taxi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Park Taxi Yorumları

 1. 22 ağustos gecesi takside düşürdugumuz ve ertesi gün kaybettiğimizi farkettigimiz güneş gozlugumuzu bulup, gittiğimiz adrese kadar not alarak ayrıldığımız otele bilgi vererek duraklarında muhafaza eden öncelikle bizi bırakan şoför beye ve çalıştığı bu müesseseye dürüstlük ve iş ahlâklarından dolayı sonsuz teşekkürler ????

 2. Kendilerini, arıyorum
  Önce soruyorlar. Nereye gideceksin diye. Şayet gideceğim yer yakın mesafeyse, araç yok, yoğunluk var. Deniyor. Ama uzak bir mesafe dersem hemen bekleyin aracın plakası bu
  Başka araca binmeyin deniyor
  Tam 3 kez bu olayı yaşadım
  Yani yakın mesafeyse yoğunluk oluyor. Üstelik hastaneden dönüyorduk.yanımda hasta annem vardı. Yürüyemiyordu. Önce yine soruldu. Yakın yer denilince gelmediler.
  Hasta annemi zorla metroya kadar yürüttüm.inşallah bu yazdığımı bu taksi yönetimi okur. Özellikle bu taksi yok diyen şahıs, İsmi kamil mi kazım mı öyle bişey. Hatırlayamadım. Hizmet vermek bu olmamalı.

 3. Çok efendi vede düzgün bi durak söförleride gayet nazik

 4. Arabalar devamli temiz, taksiciler de cok nazik insanlar.

Yoruma kapalı.