Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

4.1
(7)

Bornova İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Turgut Reis Cd., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Yol Tarifi

İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Turgut Reis Cd., Bornova – İzmir olan İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Seyit Şanlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Yorumları

  1. Bina sıfırdan yapılarak anadolu lisesi olarak açılmıştır.Okul ortalaması 90 civarı fakat her okulda olan öğrenci tipleri tek tükte olsa maalesef bu okulda da mevcuttur.

Yoruma kapalı.