Bornova Sürücü Kursu

4.8
(51)

Bornova sürücü kursu ve ehliyet kursu firmaları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Bornovada ehliyet almak için aşağıda yer alan özel sürücü kurslarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca özel direksiyon dersi, src kursu ve belgesini bu işletmelerden temin edebilirsiniz.

Bornova Sürücü ve Ehliyet Kursları

Sude Sürücü Kursu

Bornova Sude Sürücü Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. …
İncele

Ata Sürücü Kursu

Bornova Ata Sürücü Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. …
İncele
bornova sürücü kursu

Sayfamızda yer alan Bornova Sürücü Kursları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Sürücü Kursları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Sürücü Kursu Yorumları

  1. Kalite ve zirvede bir numara eğitmen olan Alaaddin hocaya çok teşekkür ederim. Sıfır araç bilgimle başlamış olduğum direksiyon derslerimi hem keyifli hem de verimli bir şekilde, gerek psikolojik destek gerek profesyonel yaklaşımı sayesinde öğrenmiş oldum. Göstermiş olduğu katkı ve emekleri için minnettarım. 🙂

  2. Bornava sürücü kursu Kaliteli eğtime ve allahatin hoca gibi birine sahip olduğu için sırtı yere gelmez allahadin hoca sayesinde almış olduğum eğtimden dolayı başarılı sorunsuz ve tek seferde sınavı geçmiş bulunmaktayım çok kaliteli ve iyi eğtime sahip bir sürücü kursunda ehliyet aldığım için çok mutluyum.

  3. alaaddin can hocama , ali can hocama, Bornova sürücü kursu yönetimine ve pınar hanıma gösterdikleri ilgi alaka ve kaliteli eğitimden dolayı çok teşekkür ederim. Sıfır araç bilgimle tek seferde sınavları başarıyla geçtim ve çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

  4. Oldukça profesyonel hocalarla iyi kalitede bir eğitim veriliyor. Hocalar ve diğer kurs çalışanları adaylarla son derece ilgili ve zorlandığınız her konuda en iyi şekilde yardımcı oluyorlar. Özellikle Alaaddin Can hocamdan ders almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.